JAK SE STAVÍ SEN - NAŠE PODLAHA A DVEŘE - 23.4.11

Rekonstrukce kuchyně ve starším rodinném domě

 

Úkolem designérů Davida Machače a Tomáše Marxe pro tento díl v programu Jak se staví sen je vybrat u naší firmypodlahu do kuchyně a také dveře, které sousedí s rekonstruovanou místností.
Do kuchyně je potřeba podlaha, která bude splňovat mnoho náročných požadavků. Je tedy nasnadě, že volba padla na stále využívanější a oblíbenější vinylovou podlahu. Vybraná vinylová podlaha EXPONA DOMESTIC – světlý dekor bělený DUB, patří mezi nejprodávanější podlahu pro svoji přijatelnou cenu, vysokou kvalitu a rychlou dostupnost /skoro všechny dekory stále skladem v ČR.

Proč si vybrat právě vinylovou podlahu?

  • tichá,příjemná a teplá na dotyk
  • odolná proti vodě a vlhkosti – je nenasákavá/vhodná i pro koupelny!
  • vynikající pro podlahové vytápění – má minimální měrný odpor
  • ideální pro alergiky,děti a domácí mazlíčky
  • snadno se udržuje
  • věrné moderní dekory dřeva i dlažby
  • snadno opravitelná – možnost výměny dílce v ploše!!!!

Podlaha se celoplošně přilepí k podkladu, který je vystěrovaný samonivelační stěrkou, i proto podlaha po nalepení působí kompaktně, tiše a je ihned připravena k užívání. Obvodové lišty je možné řešit několika způsoby, zde byla vybrána MDF lišta ve světlém dekoru. Je také možné vkládat pásek vinylu do speciálního např.hliníkového profilu – toto řešení je však finančně i časově náročnější.Prioritou tohoto dílu pořadu Jak se staví sen nejsou dveře – přesto musí zapadnout do místnosti jako celku. Vzhledem k dispozici a úzké šířce pouze 60cm zůstanou původní ocelové zárubně, budou vyrobena jen nová dveřní křídla.

Designéři z pořadu Jak se staví sen se shodli na dveřích v BÍLÉM LAMINÁTU s decentním úzkým pruhem mléčného skla u kliky a klasickou nerezovou klikou se zamykáním na klíč.

VINYLOVÁ PODLAHA – SPRÁVNÁ VOLBA PRO VAŠE INTERIÉRY – kontaktujte nás !!!

Podlahy a dveře v tomto dílu pořadu Jak se staví sen, byly vyrobeny naší firmou.