Dveře

Naše nabídka dveří zcela jistě uspokojí každého zákazníka. Vybírat můžete mezi interiérovými dveřmi a zárubněmi se všemi druhy otevírání – dveře otočné, kyvné, posuvné, lamelové i dveře do stavebního pouzdra. Nabízíme maximální výběr provedení, dřevin, barev a funkčnosti – dveře plné, prosklené, protipožární, protihlukové, dveře do různých klimatických podmínek a další speciální dveře a zárubně včetně prosklených stěn. Součástí sortimentu jsou však také klasické hladké bílé dveře a velké množství dalších dveří, mezi kterými si zákazník může vybírat.

Naše široká nabídka interiérových dveří dovolí každému zákazníkovi si vybrat model dveřního křídla s ohledem na vzor a také na cenu. Nabízíme dveřní křídla s lakovou, laminátovou úpravou v široké paletě barev, v provedení fólie , ale také dveřní křídla s rámovou konstrukcí s povrchem v přírodní dýze .

Pro ulehčení orientace a snadnější výběr jsme pro Vás rozdělili kategorii DVEŘE do několika skupin. Katalogy s jednotlivými typy dveří rozdělených podle materiálů – dýha, lamino, folie – najdete v sekci OTOČNÉ DVEŘE. Informace, na které nenaleznete odpověď na těchto stránkách, Vám rádi zodpovíme.

Fotogalerii dveří naleznete  ZDE