Dveře bezfalcové

Dveře bezfalcové 

Jsou nákladnějším, ale efektním designovým prvkem v interiéru, kdy je křídlo kompletně vsazeno do obložkové zárubně se skrytými a pohledově neviditelnými závěsy. Všechny bezfalcové dveře nabízíme ve stejných typech jako otočné dveře. Výběr odstínů, skel a doplňků je identický, ale mnohem více se prosazují dveře se zárubněmi NATUPO a dveřní křídla plná s položením dýhy vodorovně. Většinou se využívají křídla plná (dýha svisle, vodorovně nebo i kombinace) nebo i prosklená – v těchto případech buď se zapuštěnou lištou nebo jako bezlištově zasklená.

Bezfalcové dveře v lící stěny 

V dnešní době jsou stále více v oblibě moderní interiéry s bezfalcovými dveřmi se zárubněmi v líci stěny. Zde je nutno použít kontrazárubně, které se osazují již v průběhu stavby. Tento systém umožňuje dosáhnout maximálního sjednocení líce omítky s dveřním křídlem, zárubní a dnes dokonce i zapuštěnou klikou!

Bezfalcové zapadací dveře 

Naprosto unikátním řešením bezfalcových dveří jsou bezfalcové dveře se zapadací zárubní. Tento systém opačného otevírání křídla do zárubně umožňuje sjednocení např. chodby, kde otevíráme dveře „do“ i „z“ místnosti a pohledově vypadají stejně a „lícují“ s chodbou. Dnes již umíme vyrobit bezfalcové dveře i v laminátovém provedení ve všech typech a odstínech!

Spojení zárubně:

  • Na pokos
  • Natupo